9 aplikacji niezbędnych każdego dnia

9 aplikacji niezbędnych każdego dnia

Telefon służy mi nie tylko do dzwonienia, to również moje narzędzie pracy. Można go nawet śmiało nazwać przenośnym biurem. Dziś przedstawię Wam niezbędne aplikacje, bez których nie wyobrażam sobie dnia.

Aplikacje social media

 

Facebook | granos.pl Facebook  

Zdziwieni? Raczej nie. Codziennie używa go każdy, również ja. Ta apka pozwala mi pozostać z Wami w stałym kontakcie. Sprawdza się również jako bezbłędne źródło informacji ze świata internetów.

Instagram | granos.pl Instagram

Po ostatnich zmianach odkrywam go na nowo. Świetne źródło inspiracji, podobnie jak Pinterest, z którego korzystam o wiele rzadziej.

YouTube | granos.pl YouTube

Zbiór moich prywatnych play list. Trochę muzyki na siłownie, kilka planów ćwiczeń i oczywiście ogromna lista zasubskrybowanych kanałów. Codziennie wieczorem staram się znaleźć choć moment, żeby coś obejrzeć.

Aplikacje niezbędne w terenie

 

JakDojade | granos.pl JakDojade.pl

Codziennie przydaje mi się do planowania optymalnych tras, gdy trzeba przedostać się z jednego końca miasta na drugi.  Nieoceniony przyjaciel podczas wyjazdów.

lokomo | granos.pl Lokomo 

Moje uzupełnienie JakDojade.pl we Wrocławiu. Gdy tramwaj lub autobus nie przyjeżdża, komunikatu na tablicy brak i nie wiadomo czy czekać, czy nie czekać. Wtedy do akcji wkracza Lokomo! Wystarczy włączyć lokalizację, wybrać linię, która nas interesuje i sprawdzić, w jakiej odległości od nas się znajduje wyczekiwany środek komunikacji.

Aplikacje wspierające blogowanie

 

s note | granos.pl S Note

…po to, żeby żadna myśl nie umknęła. Nowy temat na blog, lista zakupów – wszystko  to, co wymaga szybkiego zanotowania. Sprawdza się, szczególnie że pamięć mam dobrą, ale krótką 😉

analytics | granos.pl Analytics  

Lubię być na bieżąco. Zawsze! Aplikacja jest trochę okrojona, ale większą analityką zajmuję się przed ekranem laptopa.

Pozostałe aplikacje

 

esk go | granos.pl EskaGo

W końcu trochę muzyki. Play listy szybko mi się nudzą, dlatego ta aplikacja to świetne rozwiązanie. Zawsze towarzyszy mi w drodze do pracy i z powrotem. Zużywa stosunkowo niewiele transferu.

kalendarz google | granos.pl Google Calendar

Pamięta za mnie o wszystkim i o wszystkim mi przypomina. Każde najmniejsze spotkanie, imieniny babci , Między Narodowy Dzień Blogera – każda ważna informacja trafia właśnie tam.

To obecnie wszystkie aplikacje, bez których nie wyobrażam sobie dnia. A jakie są Wasze ulubione apki?